Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 22.20 • DOMA • SOBOTA • 17:40 •

Monika zo Zámeny chce mať otvorený vzťah: Ľudia si nepatria

20. 07 2021 13:00 | nb
Monika zo Zámeny manželiek
Monika zo Zámeny manželiek Foto: TV Markíza
Maruška prichádza do liberálnej rodiny.
Monika so Štěpánom majú otvorený vzťah.
Maruškin partner Pavel

Neprekážalo by jej ani to, keby jej manžel spal s vymenenou manželkou v ich posteli.

Zámena manželiek prináša rozličné pohľady na život, partnerský vzťah či výchovu detí. V tej najnovšej sa vymenia dve rovesníčky s rovnakým povolaním, no s úplne odlišným pohľadom na partnerstvo aj na celý svet.

Kým brunetka Maruška je už 20 rokov v harmonickom vzťahu s Pavlom a majú dve dcéry, ktoré vozia na krúžky autom a ich choroby liečia liekmi na predpis, blondínka Monika preferuje alternatívnejšie metódy, pandémia jej lezie na nervy a chcela by, aby jej muž mal kamarátov a vlastné aktivity.

TIP: Vlado Kobielsky ukázal manželku a dcéru. Jedna krajšia ako druhá

Monikina dcéra, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu, má len 11 rokov, no sama vstáva o šiestej ráno, aby si urobila desiatu a vychystala sa do školy. Z tej sa vracia občas až po zotmení. Jej mama si, naopak, rada pospí, a vstáva okolo deviatej.

Vymenené manželky majú aj odlišný názor na vzťah. Kým Maruška s manželom žijú sami pre seba, v Monikinom vzťahu je to otvorené. Dokonca v polovici Zámeny manželiek priznala, že by jej neprekážalo, keby jej manžel spal s novou manželkou v jednej posteli. S mužom si však neverní ešte neboli, ale experimentovali spoločne.

Pozrite si ukážku:

 

Sledujte premiérovú Zámenu manželiek v utorok 20. júla o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v sobotu, 13. augusta, o 17.40, na Doma!
Sledujte celé epizody na