Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 22.20 • DOMA • SOBOTA • 17:40 •

Čo by za to iné ženy dali! Janu otravujú dotyky s vlastným mužom

22. 06 2021 14:00 | nb
Jana (38) zo Zámeny manželiek
Jana (38) zo Zámeny manželiek Foto: TV Markíza
Janin manžel Jiří
Jana a Jiří
Jana nemá romantického ducha.

Manželku v Zámene manželiek nezaujíma, čím sa jej muž živí. Dotyky aj ruže od neho považuje za trápne.

V premiérových častiach Zámeny manželiek nie je núdza o zaujímavé páry, ktoré majú svoje problémy. Kým niektorí na nich chcú pracovať a komunikujú, u iných to až tak nefunguje.

V tejto premiérovej epizóde sa vymenia dva páry, z ktorých jeden je spokojný, no v druhom chýba neha a prejavy lásky. Obe dvojice majú jedno dieťa, no aj ich prístup k výchove či vedeniu domácnosti je odlišný.

TIP: Manželovi bola neverná s jeho bratom. Pomôže im Zámena napraviť vzťah?

Kým Alena a Míra žijú v skromnejších podmienkach v dome na vlakovej stanici, no na vzťahu neustále pracujú, u Jany a Jiřího to také ružové nie je. Hoci majú plnšiu chladničku, chladné je to aj v ich vzťahu.

Jana nevie prejavovať Jirkovi city a on preto občas aj vyroní slzu. Keď jej na výročie pripravil byt plný lupeňov ruží, jej v prvom momente napadlo, kto to bude upratovať. „Pripadá mi to trápne,“ povie Jana bez okolkov aj pred manželom.

Okrem toho sa rada chodí zabávať bez neho. „Prídem niekedy aj o ôsmej ráno,“ vysvetľuje. Ani poriadne nevie, čo jej muž robí a vlastne ju to nezaujíma. Tomu sa začuduje aj vymenený manžel.

Pozrite si video, v ktorom Jana priznala, že túlenie s manželom či držanie za ruky nie je nič pre ňu. Jirka je z toho úprimne nešťastný a dúfa, že žena si ho po Zámene manželiek začne vážiť. Čo by za takého muža dali mnohé iné ženy...

 

Sledujte premiérovú Zámenu manželiek v utorok 22. júna o 21.50 h na Markíze!

 

TIP: Nádherná rodinná fotka. Nela Pocisková doteraz svoje deti takto neukázala

Upútavka

 
Zámena manželiek - v sobotu, 13. augusta, o 17.40, na Doma!
Sledujte celé epizody na