Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 22.20 • DOMA • PIATOK • 22:30

Svadba a ďalšie dieťa? Účastníčkam Zámeny manželiek sa otočil život

24. 02 2021 16:00 | KN
Hanka v Zámene manželiek
Hanka v Zámene manželiek Foto: Markíza TV

Mamičky prekvapili nečakaným vyjadrením.

Za novými dobrodružstvami do cudzej rodiny sa rozhodli tentoraz vydať Hanka a Adéla. Ich zámena však nedopadla práve najšťastnejšie. Adéla sa u Hanky nudila a Hanka nezvládala starostlivosť o dieťa a prácu na statku. Zámena manželiek však ich životy predsa len zmenila. „Vzali sme sa. Oslavovali sme dva dni, ale vychytali sme zlé počasie. Postavili sme dva obrovské stany a namiesto toho, aby sme sa so svedkami a pár priateľmi pripravovali, tak sme stáli na stanoch,“ prezradila Hanka pre Televíziu Nova.

Pohodlný pár dokonca prekvapil aj nečakanou túžbou. „Mali sme záchvev, že si urobíme dieťa, no po týždni nás to prešlo,“ popísala stručne ich rozhodnutie. S jej synom to vraj vyzerá tiež stále rovnako. Vždy je za počítačom, ale kúpili činky a plánujú sa pustiť do cvičenia.

Tip na článok: Marcel mal pre svoju polovičku zdrvujúcu správu: Adéla zmeravela

Pohodlná Hanka prekvapila aj nečakaným vyjadrením. Na svojho zameneného manžela vraj vôbec nespomína v zlom, problém jej však dodnes robí Adéla. „Manžel bol v pohode, taký flegmatik, nezasiahol ma tak ako ona, aj keď som ju videla len desať minút. Najhoršia spomienka je, keď som videla, ako bije dieťa,“ priznala otvorene Hanka.

Adéla má však tiež veľkú novinku. Štěpánka a Vaneska budú mať súrodenca. „Čakáme tretie. Som v štvrtom mesiaci. Ešte nevieme, čo to bude, ale je na ceste,“ teší sa mladá mamička. Bonusové video zo Zámeny manželiek sledujte pod textom.

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - od 8. januára vždy v sobotu o 17.45, na Doma!
Sledujte celé epizody na