Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 22.10 • DOMA • PIATOK • 22:30

Ďalšie štyri deti a život s vrahom? Lucie od Standu odišla tri týždne po natáčaní

18. 02 2021 11:20 | KN
Lucie v Zámene manželiek
Lucie v Zámene manželiek Foto: TV Markíza

Kontroverzná Lucie v Zámene manželiek klamala.

Kontroverzná Lucie zahviezdila v relácii Zámena manželiek. Hoci sa po celý čas v novej domácnosti javila ako pomerne utiahnutá osoba, na osobnom stretnutí s Alenou to poriadne rozbalila. Hneď ako vystúpila z auta, začala na náhradnú manželku a svoju polovičku poriadne kričať. Ako ona hodnotí svoje správanie s odstupom času? „Prehnala som to, bolo tam aj žiarlenie. Mne celkovo išlo o to, že ona ani nevarila tri dni,“ prezradila Lucie v rozhovore pre televíziu Nova.

TIP NA ČLÁNOK: Lucie sa stala v Česku hitom! Nechápu, ako mohla povedať takú hlúposť

Po natáčaní však vysvitlo, že Lucie klamala. Do Zámeny manželiek sa prihlásila ako matka štyroch detí, no detí má v skutočnosti osem, pričom štyri deti z predošlého vzťahu sú momentálne v náhradných rodinách. Dôvodom bolo týranie detí zo strany jej ex. Dievčatko skončilo v nemocnici a následne bolo Lucii aj so súrodencami odobrané.

Lucia má nového partnera

Po natáčaní Lucia prezradila aj to, že už nebýva v pôvodnom byte a so Standom sa rozviedla. Tri týždne po skončení Zámeny sa dala dokopy s bývalým spolužiakom Michalom. „Sme spolu rok a bol vo výkone trestu,“ pokračovala Lucie. Prepustený na slobodu je len chvíľu, pretože v roku 2008 zavraždil pod vplyvom alkoholu a marihuany muža na námestí. Dvojica dokonca plánuje svadbu a spoločné dieťa.

Posted by Michal Navrátil on Friday, 13 November 2020

zdroj: Facebook/Michal Navratil

Vypočujte si celý rozhovor s Luciou:

 

zdroj: TV Nova

Upútavka

 
Zámena manželiek - v utorok, 24. mája, o 22.00!
Sledujte celé epizody na