Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 20:30 • DOMA • PIATOK • 22:30

Kateřina kontroluje rodinu aj po natáčaní. Žaneta prešla životným zlomom

23. 08 2020 12:00 | KN
Žaneta a Dávid
Žaneta a Dávid Foto: Markíza TV

Kateřina si v Žanetinej domácnosti prežila krušné chvíle.

Pracovitá Kateřina sa vďaka Zámene manželiek ocitla v rodine, ktorej návyky bolo potrebné prekopať od základov. Počas necelých dvoch týždňov zmenila domácnosť na nepoznanie a tiež správanie malého Dávidka, z ktorého sa v jej prítomnosti stalo šťastné a vnímavé dieťa. Kateřina však ani po zámene nevedela zabudnúť na problémy, ktoré sa zanedbanej domácnosti týkali a ovplyvňovali tak najmä život malého Dávidka. Špina, zlá hygiena, blchy, násilie a alkohol boli pre Kateřinu priveľa. Rozhodla sa tak s rodinou zostať v kontakte a podľa jej slov si neustále píšu prostredníctvom sociálnych sietí.

Kto by to bol povedal?

Aj Žanetina domácnosť však prešla zásadným životným zlomom. Jej partner sa ju po zámene rozhodol požiadať o ruku, dnes sú teda manželmi. Na ich svadbe dokonca bola aj Kateřina, jej manžel Edo však nedorazil a rodiny sa stráni. Možno za to môže jeho incident so Žanetou, keď vedľa Edovej zubnej kefky na umývadle nechala použitú vložku. Kateřina priznala, že dôvod jej účasti na svadby bol celkom jasný. „Na tú svadbu som išla tiež preto, aby som si skontrolovala, či dodržali svoj sľub. Doma majú nový nábytok a myslím, že im tá zámena dala veľa,“ povedala Kateřina.

Taxi je pre Kateřinu a Eda minulosťou

Kateřina však po zámene tiež nezaháľala a našla si spolu s Edom inú prácu, aby mohli spolu a s Eliškou tráviť viac času. Rázna Češka sa vraj zamestnala vo firme, kde má len ranné zmeny. Taxikárčeniu teda u nich navždy odzvonilo.


Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v piatok, 5. marca, po filme (na Doma)!
Sledujte celé epizody na