Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 20:30 • DOMA • PIATOK • 22:30

Nechutný nález. Po návrate domov našla Andrea pod perinou prekvapenie od Emílie

14. 08 2020 09:30 | KN
Zámena manželiek Emílie
Zámena manželiek Emílie Foto: Markíza TV

Zamenená manželka Emílie nedbala na hygienu.

Medzi submisívnou Emíliou a raperom Zsoltim vznikali po celý čas zámeny nezhody. Zsolti s Emíliou nebol spokojný, a to najmä s jej prístupom k opatere o domácnosť. Nechutila mu jej kuchyňa, dávala prať bielu bielizeň s farebnou a rozchádzali sa aj ich názory na vzťah a život.

S Emíliou mala však problém aj jeho temperamentná priateľka Andrea, ktorej prišla jej domácnosť s troma pubertálnymi chlapcami a manželom zanedbaná. Medzi ôsmimi očami teda neváhala a nechala jej to poriadne vyžrať.

Návrat domov bol radostný, no hneď pri prvom upratovaní Andrea narazila na škvrny na posteli, na ktorej spala zamenená manželka. „Keď sme prišli po natáčaní domov, tak som upratovala Vaneske posteľ a bolo tam niečo škaredé," prezradila Andrea v rozhovore pre Nova.cz.

„Keď sme dotočili, vrátili sme sa a začali sme upratovať. Našli sme tu omočenú posteľ zakrytú troma dekami," dodal raper Zsolti. „Aj keď slovo omočenú nie je celkom správne. Išlo o problém, ktorý má každá žena a to nám tam zostalo," dovysvetlil.

Emília sa na výroku smeje

K výroku mladého páru o špinavej posteli sa vyjadrila aj sama aktérka. „Pripadá mi to, že už nevedia, odkiaľ získať peniaze. Preto ma budú takto ponižovať? To je už trochu moc, nie je na tom nič pravdy a ja sa tomu už musím iba smiať," reagovala s posmechom Emília. A hoci jej manžel Martin nebol v Zsoltiho domácnosti prítomný, zastal si ju. Vraj nič z toho nie je založené na pravde.

 TIP NA ČLÁNOK: Evelyn sa poučila. V novej sérii Farmy už rovnakú chybu neurobí

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v piatok, 5. marca, po filme (na Doma)!
Sledujte celé epizody na