MARKIZA • ŠTVRTOK • 20:30 • DOMA • PIATOK • 22:30

Krátko po zámene sa rozviedli. Michal chcel Terezu ubiť kladivom k smrti

26. 07 2020 11:00 | KN
Tereza a Michal
Tereza a Michal Foto: Markíza TV

Rozprávková bublina Tereze dlho nevydržala.

Napriek tomu, že sa Tereza už na začiatku zámeny svojmu dočasnému manželovi priznala k psychickému a fyzickému týraniu od Michala, po krátkej chvíli nastal zvrat. Michala si začala v hlave natoľko idealizovať, že odmietala jesť, až kým nebude opäť s ním. Tereza si dokonca začala vymýšľať rôzne dôvody, prečo zámenu neustojí a robila scény. Dúfala preto, že keď sa vráti domov, nájde tam oázu pokoja, ktorú si v hlave po celý čas predstavovala.

Teror pokračoval

Opak bol však pravdou, pretože keď sa k nej vrátil štáb po natáčaní, bola v dome s deťmi sama. Na otázku, kde je Michal, odpovedala jasne. „Teraz býva u mamy, údajne tam aj pracuje, čomu veľmi neverím. Momentálne riešime aj s mojimi rodičmi rozvod," tvrdí komplikovaná Češka. Dôvod je celkom jednoduchý - mala už toho celého dosť. „Po zámene sa mi vyhrážal kladivom pred malým Matiášom, že ma ním zabije a že mu je jedno, čo s nami bude," priznáva. Hlavu v smútku však nemá. Dokonca to vyzerá tak, že je s rozpadom vzťahu zmierená. „Darí sa mi dobre. Zvládam všetko, kúrenie aj upratovanie. A ak je potrebné, tatino mi pomôže," dodala vyrovnane.

Michal tvrdí niečo iné

Na kauzu s kladivom sa štáb spýtal aj cholerického Michala, ktorý zopár výstupov ukázal aj priamo pri natáčaní. „Nevyhrážal som sa jej kladivom. Vzal som jej kladivo a položil som ho vedľa nej, lebo ho tam nechali chlapci," presviedča štáb. Michal sa tiež netají tým, že dúfa v obnovenie ich vzťahu. Nechce vraj, aby jeho synovia vyrastali bez otca v nekompletnej rodine.


Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v piatok, 6. novembra, po filme!
Sledujte celé epizody na