MARKIZA • ŠTVRTOK • 20:30 • DOMA • PIATOK • 22:30

Zvrat v Zámene manželiek. Cholerický Patrik sa odhodlal k ráznemu kroku!

16. 08 2019 12:10 | lm
Zvrat v Zámene manželiek. Cholerický Patrik sa odhodlal k ráznemu kroku!
Zvrat v Zámene manželiek. Cholerický Patrik sa odhodlal k ráznemu kroku! Foto: TV Markíza

Situácia bola v mladej rodine po odvysielaní relácie neúnosná.

V uplynulej epizóde Zámeny manželiek na seba upútal pozornosť cholerický a až prehnane čistotný Patrik. Ten vo svojom byte udržiaval sterilné prostredie a náhradnej manželke doslova zakazoval upratovať.

Jeho životná partnerka Veronika nakoniec priznala, že s Patrikom zažíva doma peklo a skloňovať začala dokonca aj slová obsedantno-kompulzívna porucha. Počas stretnutia medzi ôsmimi očami mu preto dala ultimátum - buď sa bude liečiť pod dohľadom psychiatra, alebo od neho odíde.

 

Prchký Patrik síce priznal, že to so svojimi rekaciami preháňa a že sa chce zmeniť, lekárov však razantne odmietol. Nakoniec ho však presvedčil až moment, kedy v televízii videl epizódu Zámeny manželiek, v ktorej s rodinou účnikoval.

„Situácia u nás doma po odvysielaní bola neúnosná. Priateľ sa z toho rozplakal a preplakal dva dni, hovoril, že je mu to naozaj ľúto a že mu to všetko konečne došlo. Na základe toho sa rozhodol situáciu riešiť. Hlavne kvôli dcére, nechce o nás prísť. Ja som bola pripravená od neho odísť,“ priznala Veronika pre kolegov z TV Nova. „Veľmi si to vážím a budem pri ňom stáť,“ dodala.

Pozrite si stretnutie medzi ôsmimi očami, počas ktorého Patrik opäť nezvládol svoje emócie:

 

Premiérové časti Zámeny manželiek sledujte každý utorok a štvrtok od 20.30 na Markíza.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v piatok, 25. septembra, o 22.50!
Sledujte celé epizody na