MARKIZA • UTOROK • 20:30 • DOMA • PIATOK • 22:30

Náhradná manželka sa zrútila: Môj priateľ má poruchu!

15. 08 2019 15:10 | lm
Náhradná manželka sa zrútila: Doma mám psychopata!
Náhradná manželka sa zrútila: Doma mám psychopata! Foto: TV Markíza

V náhradnej rodine si síce užíva nepoznanú pohodu, no zároveň má dostatok času, aby si uvedomila, že vzťah s Patrikom bude potrebovať reštart.

V dnešnej Zámene manželiek nás čakajú opäť dve matky a manželky, ktoré si na desať dní vyskúšajú život mimo vlastnej domácnosti. Na jednej strane je to rodina zo Suchých Lazcov, ktorú tvorí Marcela (32), Michal (31), Markéta (2) a Eliška (8). Na druhej strane trojčlennú rodinu tvorí Veronika (21), Patrik (26) a Adelhaid (15 mesiacov) a žijú v Děčíne.

Najväčšie problémy spôsobuje paradoxne obom ženám dvadsaťšesťročný Patrik, ktorý svojou chorobnou poriadkumilovnosťou robí vrásky nielen náhradnej manželke Marcele, ale aj svojej životnej partnerke Veronike, ktorá má najbližších 10 dní stráviť na opačnej strane republiky. 

Tam si síce užije dovtedy nepoznanú pohodu a oddych, no zároveň má dostatok času, aby si uvedomila, že vzťah s Patrikom bude potrebovať reštart. V jednej chvíli sa dokonca zrúti a prizná, že jej partner má pravdepodobne obsedantno-kompulzívnu poruchu, pre ktorú si už toho sama vytrpela viac ako dosť.

 

Prvú z dvoch častí Zámeny manželiek sledujte dnes o 20.30 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v piatok, 20. marca, o 22.35, na Doma!
Sledujte celé epizody na