MARKIZA • UTOROK • 20:30 • DOMA • PIATOK • 22:30

Tragédia po Zámene manželiek. Zdeněk po vážnej autonehode prišiel o nohy!

09. 08 2019 10:00 | lm
Tragédia po Zámene manželiek. Zdeněk po vážnej autonehode prišiel o nohy!
Tragédia po Zámene manželiek. Zdeněk po vážnej autonehode prišiel o nohy! Foto: TV Markíza

Detaily opísala v rozhovore jeho partnerka Díta.

Sympatického Zdeňka z uplynulej epizódy českej Zámeny manželiek po odvysielaní relácie postretla obrovská tragédia. Ako vodič kamiónu sa totiž na diaľnici dostal do hromadnej havárie. Hasiči museli Zdeňka z vraku jeho kamiónu vystrihovať a po prevoze do nemocnice podstúpil amputácia dolných končatín.

Rodina sa tak musela na niekoľko mesiacov zaobísť bez otca a manžela. Zdeněk navyše utrpel zranenia hlavy a rebier, tie ale neboli natoľko vážne. Jeho partnerka Díta v emotívnom rozhovore pre kolegov z Televízie Nova opísala detaily, na ktoré by najradšej zabudla.

 

Zdeněk ale nezostal nič dlžný svojej povahe "pohoďáka". Napriek obrovskej tragédii hneď po zobudení z umelého spánku a prvotných operáciách neklesal na duchu, práve naopak. Udalosť vzal pozitívne a začal sa tešiť na viac času, ktorý bude môcť venovať synčekovi Vojtěchovi. Dokonca sa už teší na nové bionické nohy, ktoré by mu mohli skvalitniť život.

V Čechách dokonca založili finančnú zbierku na pomoc rodine, pretože Zdeněk po nehode potreboval bezbariérový prístup, a tak ich čakala prerábka.  

Zámenu manželiek sledujte každý utorok a štvrtok na Markíze.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v piatok, 20. marca, o 22.35, na Doma!
Sledujte celé epizody na