Zámena manželiek cover

MARKIZA • UTOROK • 22.20 • DOMA • SOBOTA • 17:40 •

Zamenenú manželku sužuje nechutná špina!

28. 07 2016 08:00 |
Zámena manželiek
Zámena manželiek Foto: TV Markíza
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Zámena manželiek

Zvládne Ivana, ktorá si rada vypije, život v rodine profesionálneho vojaka?

Zámenu manželiek nezastaví ani vek, v dnešnej epizóde získa jeden z partnerov babičku. Či to bude problém alebo, naopak, požehnanie, sa dozviete na obrazovkách televízie Markíza!

Zvládne Ivana, ktorá si rada vypije, život v rodine profesionálneho vojaka? A poradí si Magdaléna, ktorá je zvyknutá na systém a poriadok, v chaotickej domácnosti?

V premiérovej Zámene manželiek sa tento štvrtok zoznámite s rodinou Magdalény (44) a Karola (46), ktorý je vojak z povolania. V ich domácnosti tak panuje striktný poriadok. Rodina má presne stanovené rituály, ktoré bezpodmienečne dodržiava. Napríklad večeru presne o 18:00 a nikto sa nesmie ani o minútu oneskoriť. Aj keď pravidlá vcelku vítajú, niekedy je toho príliš...

Keď však Magdaléna príde do domu Ivany (54), zostane v šoku. V jej dome pod skalou totiž neplatia absolútne žiadne pravidlá. Záhrada je plná odpadkov a rôzneho haraburdia, hospodárstvo tiež nie je práve na dobrej úrovni. V kurníku dokonca nájde mŕtvu sliepku. Aj vnútrajšok domu nezodpovedá jej predstave o bývaní. Všade je obrovské množstvo prachu, neustlané postele, pavučiny a ďalší neporiadok. Najväčší problém má ale s tým, že v kuchyni nie je zavedená voda a všetok riad musí umývať v kúpeľni. Umývačka napríklad len tesne susedí s toaletou. Zvládne Magdaléna pobyt v tejto rodine? Sledujte Zámenu manželiek vo štvrtok, 28. júla, o 21.40!

Predstavujeme obe rodiny:

Mladá Boleslav
- Ivana (54) býva v domčeku pod skalou s manželom Ctiradom, ktorý má na záhrade malé pohostinstvo. Dom s nimi zdieľa aj ich dvadsaťosemročná dcéra a štvorročná vnučka. Ivana sa do Zámeny manželiek prihlásila, pretože nie je spokojná so svojím vzťahom s Ctiradom. Trápi ju najmä zlá komunikácia a časté hádky, žiaľ potom často zapíja vínom.

Zámena manželiek - Ivana, Ctirad
Foto: TV Markíza
 


Kladno
- Magdaléna (44) žije v dome s manželom Karlom, ktorý pracuje ako vojenský policajt, 11-ročným Karlom a 17-ročnou Klárou. V dome panuje prísny poriadok - obed sa podáva o 12:00 a večera o 18:00 bez akýchkoľvek výnimiek. Magdaléna tiež každý deň upratuje dom a pri žehlení nezabúda ani na ponožky.

Zámena manželiek - Magdaléna, Karol, Karol a Klára
Foto: TV Markíza
 


 

Upútavka

 
Zámena manželiek - v sobotu, 14. januára, o 19.10, na Doma!
Sledujte celé epizody na