21. 07 2016 08:00 |

Drsná Zámena manželiek: Matka s piatimi deťmi si siahla na dno!

Ako zvládne manžela "drsniaka"?

Zámena manželiek - Manželia Nataša a Láďa z Chvalšin
Zámena manželiek - Manželia Nataša a Láďa z Chvalšin Foto: TV Markíza
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Zámena manželiek - Manželia Lucie (31) a Leoš (30)
Ako zapadne temperamentná Lucie do života rómskej rodiny s piatimi deťmi? A čo druhá manželka Nataša? Dokáže sa prispôsobiť novému manželovi s vysokými nárokmi?

V premiérovej Zámene manželiek sa predstavia Nataša (55) a jej manžel Láďa (57) so svojimi piatimi deťmi. Na druhej strane bude Lucie (31), jej manžel Leoš (30) a dve deti.

Nataša, ktorá je zvyknutá na výchovu piatich detí, si v tomto vydaní siahne naozaj na samotné dno svojich síl. Hoci by sa zdalo, že výchova detí je jednou z najvyčerpávajúcejších aktivít, Nataša zistí, že v iných rodinách môže byť aj horšie.

Leošova manželka Lucia je totiž energická a temperamentná žena. Všetky práce, ktoré sa u nich v rodine robia, berie ako samozrejmosť. Náhradný manžel Leoš však s Natašou rozhodne nebude zaobchádzať ako v rukavičkách. Nepríde mu vôbec čudné, že jej naloží veľké množstvo práce. A tak sa Nataša bude musieť chodu rodiny podriadiť.

Čaká ju cvičenie, natieranie plotu, roznášanie letákov, bude musieť zaskočiť v krčme, pokosiť trávu, naučiť sa jazdiť na bicykli, a do toho samozrejme zabezpečovať bežný chod domácnosti. Ako si s tým Nataša poradí? To uvidíte v premiérovej časti Zámeny manželiek vo štvrtok, 21.júla, o 21.40!

Zámena manželiek - Manželia Nataša a Láďa z Chvalšin
Foto: TV Markíza
 

Chvalšiny
- Manželia Nataša (55) a Láďa (57) z Chvalšin sú spolu 24 rokov. Ako profesionálni pestúni majú v starostlivosti 5 detí, pričom tri sú deti Láďovej dcéry, ktorá nebola schopná sa o ne starať. Rodinu prihlásila Nataša, aby videla, koľko detí zvládne niekto iný.

Zámena manželiek - Manželia Lucie (31) a Leoš (30)
Foto: TV Markíza
 

Jestřebí
- Lucie (31) a Leoš (30) z Jestřebí sú manželia sedem a pol roka, majú krásne deti Martinka (4,5) a Terezku (2,5). V podstate im nič nechýba, ale mamička na materskej dovolenke sa sťažuje, že jej manžel mechanik nedáva najavo svoje city.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Zámena manželiek - v utorok, 26. júna, o 20.30!