27. 05 2016 07:00 |

Statok v zapadákove vs. vila v slnečnom Španielsku: Tomu sa hovorí ŠOK!

Česká Zámena manželiek pokračuje medzinárodnou výmenou.

Zámena manželiek: Dusno v Španielsku
Zámena manželiek: Dusno v Španielsku Foto: TV Markíza
Česká Zámena manželiek pokračuje medzinárodnou výmenou. Hoci obe manželky pochádzajú z Českej republiky, žijú rozdielnym spôsobom života. Jedna obrába statok v "zapadákove", kým druhá si užíva slnko v španielskej Valencii. Podarí sa temperamentnej Líde prežiť s dominantným Robertom v slnečnom Španielsku? A zvládne mestská panička Světla prácu na českom statku s piatimi deťmi za chrbtom?

 


Na jednej strane päť detí a statok plný zvierat, na druhej dom pri mori a dominantný manžel. Premiérová Zámena manželiek bude plná nečakaných zvratov. Matka troch detí Světla (36) si bude musieť poradiť s domácnosťou plnou zvierat. Čaká ju tiež starostlivosť o päť detí, hydinu, ošípané, mačky, psy a dokonca bude musieť zvládnuť aj porážku kravy.

Zámena manželiek: Dusno v Španielsku
Foto: TV Markíza
 

Lída
(33), ktorá početnú rodinu zo statku v Novej Lhote do Zámeny prihlásila, aby si jej partner Pavel uvedomil, čo má doma za poklad, sa nečakane ocitne v slnečnom Španielsku. Tam totiž rodina Světly zo Svitav trávi časť roka. Do Zámeny ich prihlásila najstaršia dcéra Karin kvôli svadbe a Lída bude mať čo robiť, aby sa zniesla s dominantným otcom rodiny Robertom. O jeho výbušnosti a tvrdohlavosti ju Světla varuje už v manuáli.

Zámena manželiek: Dusno v Španielsku
Foto: TV Markíza
 

Nenechajte si ujsť premiérovú časť Zámeny manželiek v piatok, 27. mája, o 20.30 na Markíze!

Prichádza Šťastný domov: Všetko, čo potrebujete vedieť o novej relácii! Markíza bude pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Sajfova snúbenica priznala tajnú lásku! Jeho meno je Karol Priznania po rokoch vyšli na povrch.

Šokujúce priznanie: Krásna moderátorka priznala tajnú túžbu. Chcela by niečo, čo sa nedá len tak ľahko získať. 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Zámena manželiek - v utorok, 26. júna, o 20.30!