20. 05 2016 12:13 | Marína Dobošová

Bitky, hádky a rozchody ako na bežiacom páse. Podarí sa im odraziť od dna?

Polícia k nim chodí ako na klavír. Tomáš s Markétou majú poslednú šancu.

Zámena manželiek
Zámena manželiek Foto: TV Markíza

Realitou šou Zámena manželiek sa vracia na obrazovku. Prvú epizódu si môžete pozrieť na Markíze už dnes večer.

V dnešnej Zámene manželiek sa stretnú dva rozdielne páry, kým Martine so Zdenkom sa na druhý pokus podarilo nájsť lásku, Markéte s Tomášom stoja tesne pred rozvodom. Ani jedna z rodín to nebude mať jednoduché, no všetkých čaká na konci veľké prekvapenie.

Partner Markéty Tomáš chcel ísť do Zámeny manželiek najmä preto, aby Markéta videla, že nie je tak zlý, ako si o ňom ona myslí. Avšak počas zámeny sa na povrch dostanú ďaleko väčšie problémy. Markéta s Tomášom prechádzajú obrovskou krízou, na dennom poriadku sú u nich fyzické útoky, ktoré končia privolaním polície, hádky a neustále rozchody. Obaja mali počas vzťahu založené profily na rôznych zoznamkách a Tomáš dokonca nemal problém ani s tým umiestniť na ne svoje nahé fotografie. Tehotná Markéta dokonca vyhlási, že na dieťa, ktoré čaká, sa vôbec neteší a radšej by mala psa. Tento pár rieši veľké finančné problémy, ktoré ich dostávajú do obrovských ťažkostí. Dospelo to až do takej fázy, že Markéta premýšľala o prostitúcii. Podarí sa im krízu zažehnať a otvorí im Zámena manželiek oči?

Podarí sa Martine zvrátiť krízu mladého páru pred rozvodom a pochopí prostredníctvom nich problémy vo svojej vlastnej rodine? Zvládne Markéta v šiestom mesiaci tehotenstva starostlivosť o dve deti v rodinnom dome na horách?

Nezabudnite sledovať nové diely relácie Zámena manželiek dnes o 20:30 na Markíze!

 

Exkluzívne fotografie. Martin Harich s účesom ako Číňania   Hviezda druhej série zábavnej šou Tvoja tvár má nezvyčajnú záľubu

Prichádza Šťastný domov: Všetko, čo potrebujete vedieť o novej relácii! Markíza bude pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ak by boli krátkozraké, túto prácu by nemohli robiť bez dioptrií! Prečo je pre prácu „rosničky“ potrebné dobre vidieť do diaľky?


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Zámena manželiek - v stredu, 30. augusta, o 20.30!